Rescue the Enchanter

Zeka oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.99 TL
  • Boyut 243 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Syntaxity Inc.
Bu oyunda, bulduğunuz son kitabın büyülü dünyasında yıllarca tuzağa düşmüş olan fıstıkçıyı arayın!

Rescue the Enchanter; Enchanted Books'un macerasına point-and-click tarzı bulmaca macera oyunudur. Bulduğunuz son kitabın büyülü dünyasında yaşayabileceğiniz bu oyunla yıllarca tuzağa düşmüş olan fıstıkçıyı arayabilir, ipuçlarını bulabilirsiniz. Bulmacaları çözerek geniş ve birbirinden ilginç dünyaların kilidini açabilir, farklı yerleri keşfetmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları ortaya çıkarabilirsiniz. Tek hedefiniz fıstıkları kurtarmak, sakın unutmayın!

Fıstık aramaya başlayan Henry amca başarısız olduktan sonra bu işe size bırakıyor. Seyahatiniz boyunca size yardımcı olması için kitap içindeki büyüleyici dünyadaki ipuçlarını bırakan Henry amca kayıp hazineleri keşfetmenize de yardımcı olur.

Efsanevi macera hikayeleri ile büyüyen bir çocuğun hayal gücünü heyecanlandıran arkeoloji becerilerinizle birlikte, zor hazineleri bulmanız için de size yardımcı aramaya çalışmaktadır. Bu büyüleyici macera oyunu özel tasarlanmış HD grafikleri ile kullanıcılarına sunuluyor.

Rescue the Enchanter oyunu özel bestelenmiş soundtrack ve ses efektleri ile macera dolu bir oyun keyfi sunuyor. Yerleşik ipuçları sistemi de sunan bu oyun dinamik bir haritaya da sahiptir. Bulduğunuz ipuçlarının veya keşfettiğiniz sembollerin fotoğraflarını de çekebileceğiniz bir fotoğraf makinesi de sunan bu oyun otomatik ilerlemelerinizi de korur.

Sizde Rescue the Enchanter oyununu cihazınıza yükleyerek, düzinelerce bulmaca ve ipucunu çözebilir, dilerseniz telefonunuzda dilerseniz de tabletinizde kullanabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster
Rescue the Enchanter indir
DİĞER SÜRÜMLER