Rescue the Enchanter

Zeka oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.99 TL
  • Boyut 243 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Syntaxity
Rescue the Enchanter oyunu özel bestelenmiş soundtrack ve ses efektleri ile macera dolu bir oyun keyfi sunuyor.

Efsanevi macera hikayeleri ile büyüyen bir çocuğun hayal gücünü heyecanlandıran arkeoloji becerilerinizle birlikte, zor hazineleri bulmanız için de size yardımcı aramaya çalışmaktadır. Rescue the Enchanter, özel tasarlanmış HD grafikleri ile kullanıcılarına sunuluyor. Büyüleyici bir macera oyunu olan Rescue the Enchanter; Enchanted Books'un macerasına point-and-click tarzı bulmaca macera oyunudur. Bulduğunuz son kitabın büyülü dünyasında yaşayabileceğiniz bu oyunla yıllarca tuzağa düşmüş olan fıstıkçıyı arayabilir, ipuçlarını bulabilirsiniz. Bulmacaları çözerek geniş ve birbirinden ilginç dünyaların kilidini açabilir, farklı yerleri keşfetmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları ortaya çıkarabilirsiniz. Tek hedefiniz fıstıkları kurtarmak, sakın unutmayın!

Fıstık aramaya başlayan Henry amca başarısız olduktan sonra bu işe size bırakıyor. Seyahatiniz boyunca size yardımcı olması için kitap içindeki büyüleyici dünyadaki ipuçlarını bırakan Henry amca kayıp hazineleri keşfetmenize de yardımcı olur.

Bu oyunda, bulduğunuz son kitabın büyülü dünyasında yıllarca tuzağa düşmüş olan fıstıkçıyı arayın! Yerleşik ipuçları sistemi de sunan bu oyun dinamik bir haritaya da sahiptir. Bulduğunuz ipuçlarının veya keşfettiğiniz sembollerin fotoğraflarını de çekebileceğiniz bir fotoğraf makinesi de sunan bu oyun otomatik ilerlemelerinizi de korur.

Sizde Rescue the Enchanter oyununu cihazınıza yükleyerek, düzinelerce bulmaca ve ipucunu çözebilir, macera dolu bu oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz!

 

 

 

Daha Fazla Göster
Rescue the Enchanter indir
DİĞER SÜRÜMLER